Трудовий спір

Як вирішити спір між працівником та працедавцем.

Кодекс законів про працю надає наступні способи вирішення трудового спору:

1) за допомогою комісії по трудових спорах;

2) звернення з позовною заявою до місцевого загального суду.

3) Шляхом проведення медіації.


#Медіація - позасудова добровільна, конфіденційна, структурована процедура, під час якої сторони за допомогою медіатора (медіаторів) намагаються запобігти виникненню або врегулювати конфлікт (спір) шляхом переговорів (Стаття 1 Закону України "Про медіацію").


Щоб розпочати процедуру медіації, необхідно ініціювати її однією із сторін спору. Таке ініціювання може висловлюватися у надсиланні Згоди на проведення медіації до організації, яка здійснює організацію та супроводження медіації.

Після отримання Згоди, Організація проводить залучення до медіації іншої сторони, результатом чого буде отримання згоди на проведення медіації чи відмова.

У випадку отримання Згоди від учасників спору на застосування медіації, сторонами Обирається незалежний медіатор, який буде проводити медіацію.


Після узгодження кандидатури медіатора та підписання Договору на проведення медіації, медіатор та сторони узгоджують час та дату проведення медіації.


За результатами медіації, може буде укладена відповідна угода про врегулювання спору.


Процедура медіації регулюється Законом України «Про медіацію» та Правил проведення медіації.

За більш детальною інформацією, як врегулювати трудовий спір за допомогою процедури медіації - звертайтеся за посиланням - www.adibezsudu.com


#медіація #bezsudu #mediation #трудовийспір #mADIation #bezsudu #problemsolving #трудовоеправо

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Земельні спори можна врегулювати за допомогою медіації